Настани

ПРЕВОЗ – OHRID CALLING

  • Дата:01 - Авг - 2016
  • Локација:Охрид, Македонија
  • Име:ПРЕВОЗ - OHRID CALLING
  •  Купи карта

Ohrid Calling

Концерти МК во соработка со Авалон Продукција организира превоз за првото издание на OHRID CALLING фестивалот на релација Скопје-Охрид-Скопје за следните фестивалски денови:

  • NICKY ROMERO & LOST FREQUENCIES – 01 АВГУСТ
  • AL DI MEOLA – 13 АВГУСТ
  • THE PRODIGY – 14 АВГУСТ

Ваучерите за организиранот превоз можете да ги купите во Југотон, продажната мрежа на Тикет Плус и Купи Карти За Се како и онлајн на tikcetplus.mk и kupikartizase.com по цена од 750 ден.

* Овој превоз ваучер важи во два правци
** Тргнување паркинг Дрводекор на денот на концертот во 11 часот
*** Тргнувањето назад е веднаш по завршувањето на концертот
**** Задолжително почитувајте го договореното време на поаѓање и заминување

*при купување на превоз билетот задолжително испратете ги вашите име и презиме и телефонски број на ohridcalling@koncerti.mk

За реализирање на превозот потребен е минимум од 30 патници