Новости

ЏАСТИН НЕ СЕ РАЗВЕДУВА

Иако неодамна се шпекулираше дека Џесика Биел и Џастин Тимберлејк се разведуваат, од извори блиски на двојката се дознава дека ништо од тоа не е точно. Овие гласини се лажни, и таканаречениот најубав пар во Холивуд е заљубен повеќе од било кога. Џастин се подготвува за претстојната европска турнеја и се упати кон Лондон, а на патот го придружува  неговата сопруга, Џесика. Џастин прво ќе се појави во Лондон, а потоа во Шкотска, и се чини дека е Џесика ќе го прати на двата концерта.Најблиску до нас оваа ѕвезда ќе можеме да ја видиме на концертот во Истанбул за кој настап влезниците со организираниот превоз ќе чинат од 120 Евра.За сите информации околу патувањето можете да се јавите на 070 336 338.