Новости

Е ВАКА СЕ ПОЧИТУВААТ СВОИТЕ ФАНОВИ

Мегапопуларната пејачката Ријана ги остави своите обожаватели во Бостон да ја чекаат три часа пред празна сцена.

Изведувачката на хитот “Umbrella”, која го откажа првичниот датум за шоуто поради болест, сепак се врати во градот, за да пее пред бројните обожаватели.

 

Сепак, фановите на барбадоската убавица мораа да почекаат неколку часа пред да започне концертот.

 

На YouTube може да се погледне видео на кое се прикажува разгневената толпа како ја исвиркува празната сцена.